NEDEN BİZ ?

Keşif aşamasından anahtar teslimine kadar koordineyle çalışmak, tüm fikirlerin dinlenmesi, sadece iş sağlığı ve güvenliği değil, işçi sağlığı ve güvenliğinin de sürekli iyileştirmesi öncelikli hedefimizdir.

Size En Uygununu Bulabilmemiz İçin Formumuzu Doldurmanız Yeterlidir.

CLS AlüminyumNeden CLS ?

Cls Alüminyum bir holding binasının inşaasında yada bir rençberin, işçinin evinin kapı penceresinin imalatında, montajında aynı özveri, aynı ciddiyetle emek veren, tüm müşterilerini toplumun değerli bir parçası olarak gören, eşitlik kavramının değişmeyeceği tecrübeli iş arkadaşları topluluğudur.


Biz Kimiz ?

CLS Alüminyum ve Çelik konstrüksiyon LTD. ŞTİ. Başınızı kaldırıp baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturan bir çok binada, başta ANKARA olmak üzere yurt içi ve yurt dışında kamu binaları, otel, avm, plaza ve kulelerde uygulamacı olarak görev almış, gerek insan gerekse toplum için işini yapılması gereken sağlamlıktan daha sağlam yaparak inşaat sektöründe hizmet etmiş ve halen etmektedir.
Keşif aşamasından anahtar teslimine kadar kordineyle çalışmak, tüm fikirlerin dinlenmesi, işçi sağlığı ve güvenliğini sürekli iyileştirmesi temel prensibimizdir.